YENİ TEKNOLOJİLER İLE DONATILMIŞ 2017 MODEL FORD FİESTA

emirhan | 2 Mart 2017 | Genel | 0 yorum

Ortalama Yakıt Kaç Kuruş
Ortalama4.9 lt26 krş
Şehir İçi6.6 lt26 krş
Şehir Dışı3.9 lt26 krş

Yeni kasa Ford Fiesta güncel teknolojiler ile donatılmış olup hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Yeni tasarımı güncel teknolojileri ve düşük yakıt gitmeyle ön plana çıkan 2017 model Ford Fiesta için önceki modellerine göre motor ve donanım seviyeleri arttırılmış daha modern bir hale geldi.

Altı ileri çift kavramalı Powershift adı verilen otomatik şanzıman Ford Fiesta bir manuel vites  ekonomisini sunuyor ve geliştirilmiş otomatik vites kutusu ile sürüş kongorunuzu ikiye katlıyor.

Ford SYNC sesli komut sistemi ile Telefonunuzdaki müzikleri anlık olarak açıp dinleyebilir ve komut ile arama yapabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza gelebilecek SMS ve e-posta anlık olarak bilgi ekranında uyarı olarak görebilirsiniz.

Yenilikçi anlayışıyla üretilen 2017 model Ford Fiesta 1.0 litre Ecoboost motor ile performans olarak beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor ve yakıt tüketimi olarak 100 km’de ortalama 4.9 litre yakıt sarfiyatı sağlıyor.

2017 model Ford Fiesta gelişmiş teknolojilerinden biri ise elektrik destekli direksiyon sistemi ve EPAS bu sistem 30 km/s hızın altında iken tam hidrolik moduna geçer ve 30 km/s üzerine çıkınca anlık olarak sert tepkime veriyor. Özellikle şehir içi kullanımlarda etkili olan EPAS sistemi kullanıcıdan tam not almayı başardı.

Hız sabitleyici sistemi ile özellikle uzun yolculuklarınızda direksiyonda yer alan Hız kontrol kumandası üzerinden sadece bir tuşla gaz verebilir ve hızınıza yavaş atabilirsiniz.

Yeni Ford Fiesta tüm modellerinde standart olarak sunduğu sistemi araç içerisinde yüksek sesle müzik dinleseniz bile kapı içlerindeki yalıtım dışarıya daha az ses iletiyor.

Yenilikçi özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıran yeni kasa Fort Fiesta makyajlı tasarımı ile Fortd bayileri de sizleri bekliyor.

 


2017 model ford fiesta özellikleri, 2017 model ford fiesta resimler, en ucuz sıfır arabalar, fiesta, ford, ford fiesta, ford fiesta haberleri, ford fiesta kapmanayaları, uygun binek araçlar, yeni kasa ford fiesta, yeni kasa ford fiestya, yeni model arabalar,

Coprtying tüm hakları saklıdır.