2017 Model Renault Kangoo Mulltix Teknik Özellikleri

emirhan | 21 Şubat 2017 | Genel | 0 yorum

Ortalama Yakıt Kaç Kuruş
Ortalama5.1 lt26 krş
Şehir İçi5.6 lt26 krş
Şehir Dışı4.8 lt26 krş

Yeni Renault Kangoo ciddi güvenlik donanım özellikleri tüm versiyonlarında standart olarak sunuluyor.

 

2017 Yılına damga vuracak tasarımı ile giriş yapan Renault Kangoo Multix Renault mühendislerinin son teknoloji donanımları ile donatılmış durumda.

 

Özellikle uzun yolculuklar için oldukça etkili olan otomatik klima sistemi oldukça ferah ve konforlu yolculuklar sunuyor. Renault Kangoo Multix USB& Bluetooht bağlantıları ile ister radyo ile müzik dinleyin ister telefonunuzdaki müzikleri aracınızın radyosunda dinleyin. Ayrıca Eller serbest Bluetooht konuşmasıda Renault kangoo Multix modellerinde standart.

 

Yeni Renault Kangoo Multix tavan rayları ek olarak herhangi bir ekipman gerektirmeden porbagaja dönüşebiliyor.

 

Renault, engelli erişimi için ürettiği araçlar arasında özel olarak Renault Kangoo Bulunuyor. İstediğiniz takdirde Renault Kangoo Engelli erişimli araç satın alınabiliyor.

 

Yeni Nesil Renault Kangoo Multix modellerinde R-Link navigasyon sistemi bulunuyor. Bu özellik rotanızı geniş ekranda sürüş halindeyken kolaylık içinde sunuyor. Ek olarak güncel uygulamalar ile e-postalarınızı, hava durumunu seyir halindeyken anlık olarak görebilirsiniz.

 

Kendine özgü tasarımı krom ön tampon, 15 inç alaşımlı jantlar ve tavan barları ile artık daha spor ve ilk bakışta hayranlık hissi uyandırıyor.

 

2017 Model Renault Kangoo yakıt tüketimi ise şehir içinde 5.2 litre, şehir dışında 4.5 litre karma olarak yakıt tüketim değeri ise 4.7 litredir. Yeni Kangoo Multix yakıt deposu ise 60 litredir.
Hafif ticari araçlar farkını Raenult Kangoo Multix ile yaşmak istiyorsanız size en yakın bir Renault bayisine uğrayarak test sürüşleri için randevu alabilirsiniz.

 


2017 kangoo resimleri, en ucuz ticari araçlar, kangoo, multix, renault, renault kangoo, renault kangoo haberleri, renault kangoo kapmanayaları, renault kangoo multix, yeni kangoo, yeni model arabalar,

Coprtying tüm hakları saklıdır.