En Ucuz Araçlar İçin Faizsiz Kredi Kampanyası

emirhan | 30 Ocak 2017 | Genel | 0 yorum

Ortalama Yakıt Kaç Kuruş
Ortalama5.1 lt26 krş
Şehir İçi5.8 lt26 krş
Şehir Dışı4.7 lt26 krş

2017 model yeni Dacia Sandero almanın şimdi tam zamanı.  Dacia’nın yeni yıl kampanyasını sakın kaçırmayın. Kışın bu soğuk günlerinde Dacia’nın içinizi ısıtacak kampanyaları var. 2017 model yeni Dacia Stepway ile yepyeni maceralara atılmanın tam zamanı.

 

Suv araç piyasasını sallayan Dacia, Sandero Stepway modeliyle göz kamaştırıyor. Gücü ve tasarrufu birleştiren Sandero yerden yüksekliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Dizel ve benzinli motor seçenekleriyle siz araç severlere tercih imkânı da sunuyor. Dacia Sandero Stepway kendinizi güvende hissetmek için her türlü donanımı standart olarak sunmanın gururunu yaşıyor.

 

Dacia’nın bu en çok satan modeline şimdi sahip olmak daha kolay. Uygun kredi imkânlarıyla 2017 model Dacia Sandero Stepway’a sahip olabilirsiniz. Kışa daha sıcak girmenin ve zorlu kış şartlarının alt etmenin en kolay yolu Sandero Stepway.

 

Dacia Sandero Stepway ÖTV zammı ve kur farkından etkilenmeden 48 aya kadar vade ve uygun faiz seçenekleriyle Dacia satış noktalarında sizi bekliyor. Dacia sizlere iki avantajlı teklif sunuyor. Birinci teklif 48.000 TL’ye 24 ay % 0,99’luk faiz oranıyla dikkat çekiyor. İkinci seçenekte ise 48 ay vadeye 48.000 TL’ye %1,19’luk faiz oranını sunuyor. Şimdi Dacia Sandero Stepway için en yakın Dacia satış noktasına uğrayın.

 


2017 model Dacia, 2017 model Dacia Sandero Stepway, 2017 Sandero Stepway, dacia, dacia sandero, dacia sandero haberleri, dacia sandero kapmanayaları, en ucuz araba, en ucuz sıfır araba, sandero, sıfır araba kampanyaları, sıfır araba kampanyası,

Coprtying tüm hakları saklıdır.